Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 42 in 2009
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Tuesday, October 13
7:30 PM Fighting Saints 3 Garage Masters Ducks 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Warriors 7 Dirty South 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM North End Knives 6 Lagers Hockey 6 Eric Coy (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulls Hockey 1 Olympians 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Jet Hawks 5 Native Canadians 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bears 6 Kern Hill Wings 6 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Dirty Bird 1 Jokers 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, October 14
8:15 PM Snipers 2 Soul Stalkers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM 402 Bears 6 N. K. Army 5 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM EMO 2 Java 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Deacon Brodies 1 Team 420 7 Century Arena (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Carvemeisters 2 Rangers 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Feasant Pluckers 4 Soggy Bottom Boys 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Red Army 2 Three Nations Stars 7 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hang Em High 4 Steelers 6 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Fort Rouge H. C. 3 Dandy Lions 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Winnipeg Devils 1 Woodies 4 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, October 15
8:00 PM Stray Cats 4 Milner Ridge Sporadicators 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Warrens Corner 4 Bullets 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Venom 1 Wizards 0 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Warriors 4 Renegades 3 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Ice Caps 5 E K Leafs 8 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Falcons 6 Sh*t Hawks 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Friday, October 16
6:00 PM Woody's 2 Sorrentos 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Soggy Bottom Boys 4 Warrens Corner 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Young Guns II 5 Ambassadors 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Ness Stars 1 Winnipeg Rifles 10 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Cougar Bait 3 Ice Dawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Bullets 4 Transcona Rookies 5 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Renegades 2 Transcona Grinders 11 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Chicken Hawks 9 3CP1 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Hotwings 7 Generators 4 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, October 17
12:30 PM Lagers Hockey 6 Hawks 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Snipers 5 Hang Em High 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM Blades of Steel 4 Fighting Saints 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Alouettes 2 Bulldogs 7 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Lucky Punch 4 North End Hockey Club 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Road Warriors 0 Bulldogs Blue 10 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Garage Masters Ducks 3 Venom 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Olympians 3 Ness Stars 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Komets 1 Manthers 8 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Donkey Punch 3 Blitzkrieg Hockey 5 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Uncle Bucks 5 Fort Rouge H. C. 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Spiders 5 Fighting Catfish 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Three Nations Stars 5 Falcons 3 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Wizards 4 Silver Bullets 0 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Transcona Grinders 9 Dirty South 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, October 18
3:55 PM Bulldogs Blue 7 Komets 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
5:10 PM Dandy Lions 5 Dirty Bird 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Hotwings 5 Lucky Punch 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Red Army 5 EMO 5 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM For Serious 7 Stray Cats 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Soul Stalkers 5 Rangers 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Native Canadians 6 Spiders 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Shockers 0 Carvemeisters 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Deacon Brodies 5 Woody's 10 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:55 PM Feasant Pluckers 1 Warriors 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Silver Bullets 5 3CP1 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Alouettes 2 South End Storm 11 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Ice Dawgs 6 Jet Hawks 3 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hang Em High 3 Ness Stars 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Barley Kings 1 Berrydale Certigard 1 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Devils 3 Young Guns II 6 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:10 PM Woodies 2 Team 420 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)