Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 44 in 2009
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, October 26
8:15 PM Falcons 6 Ice Caps 12 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM North End Knives 4 Team 420 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Dirty South 1 Feasant Pluckers 7 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dirty Bird 2 Bears 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Silver Bullets 3 Blades of Steel 10 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Winnipeg Rifles 2 Shockers 1 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Berrydale Certigard 2 402 Bears 2 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Spiders 2 Cougar Bait 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Soul Stalkers 3 Bulls Hockey 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, October 27
7:30 PM Chicken Hawks 5 Garage Masters Ducks 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM N. K. Army 4 Barley Kings 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Warrens Corner 4 Dirty South 9 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Snipers 3 Olympians 7 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ice Dawgs 6 Native Canadians 8 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hotwings 2 Kern Hill Wings 4 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Fort Rouge H. C. 6 Jokers 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, October 28
8:15 PM Winnipeg Rifles 4 Soul Stalkers 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Sh*t Hawks 9 Java 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Young Guns II 5 Woody's 5 Century Arena (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bulls Hockey 2 Rangers 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Transcona Grinders 4 Soggy Bottom Boys 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Ambassadors 5 Sorrentos 3 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM E K Leafs 4 Three Nations Stars 10 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ness Stars 0 Steelers 1 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Lucky Punch 2 Dandy Lions 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Garage Masters Ducks 3 Donkey Punch 4 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, October 29
8:00 PM For Serious 6 Milner Ridge Sporadicators 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Warriors 5 Bullets 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Blades of Steel 2 Wizards 5 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Dirty South 5 Renegades 3 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ice Caps 9 Java 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Red Army 4 E K Leafs 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, October 30
6:00 PM Young Guns II 1 Sorrentos 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Warrens Corner 5 Feasant Pluckers 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Ambassadors 8 Winnipeg Devils 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Kern Hill Wings 6 Dirty Bird 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Fighting Catfish 3 Ice Dawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Transcona Grinders 11 Transcona Rookies 5 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Shockers 8 Snipers 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM North End Hockey Club 5 Generators 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, October 31
12:30 PM Team 420 9 Hawks 0 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Rangers 7 Hang Em High 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM Blitzkrieg Hockey 4 Fighting Saints 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Bulldogs 8 Komets 1 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, November 1
3:45 PM E K Leafs 5 Red Army 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
3:55 PM Road Warriors 4 Komets 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
5:10 PM Winnipeg Rifles 3 Snipers 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Sh*t Hawks 5 EMO 7 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Alouettes 3 N. K. Army 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Warriors 5 Renegades 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Stray Cats 7 Spiders 1 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Hang Em High 1 Carvemeisters 9 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Woody's 5 North End Knives 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:55 PM Bears 4 Uncle Bucks 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Blades of Steel 6 3CP1 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM 402 Bears 6 South End Storm 5 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Cougar Bait 1 Jet Hawks 2 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Devils 7 Lagers Hockey 11 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Berrydale Certigard 2 Manthers 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Fort Rouge H. C. 4 Lucky Punch 3 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:10 PM Barley Kings 0 Bulldogs Blue 8 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)