Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 46 in 2009
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, November 9
8:15 PM Red Army 2 Ice Caps 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Bullets 5 Dirty South 9 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM North End Hockey Club 4 Jokers 0 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Lucky Punch 5 Hotwings 3 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Bulldogs 1 Lagers Hockey 3 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Snipers 0 Shockers 6 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Alouettes 7 402 Bears 5 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Milner Ridge Sporadicators 5 Cougar Bait 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Team 420 1 Bulls Hockey 0 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, November 10
8:00 PM Komets 2 Barley Kings 7 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Sh*t Hawks 3 Java 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Soul Stalkers 6 Olympians 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Fighting Catfish 4 Native Canadians 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Dandy Lions 6 Kern Hill Wings 7 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Woodies 4 Winnipeg Devils 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, November 12
8:00 PM For Serious 9 Milner Ridge Sporadicators 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Soggy Bottom Boys 4 Bullets 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Fighting Saints 3 Wizards 5 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Falcons 5 Sh*t Hawks 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Three Nations Stars 6 E K Leafs 3 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, November 13
6:00 PM North End Knives 7 Sorrentos 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Soggy Bottom Boys 9 Warrens Corner 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Lagers Hockey 3 Ambassadors 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM South End Storm 4 N. K. Army 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Renegades 6 Transcona Rookies 3 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Venom 6 Chicken Hawks 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Warriors 7 Transcona Grinders 0 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM 402 Bears 4 Road Warriors 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fort Rouge H. C. 6 Generators 0 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, November 14
12:30 PM Alouettes 5 Hawks 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Steelers 5 Hang Em High 10 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Woodies 3 Bulldogs 6 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Dirty Bird 0 Lucky Punch 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Ness Stars 3 Bulldogs Blue 10 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM 3CP1 4 Venom 7 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Komets 2 Deacon Brodies 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Sorrentos 4 Woody's 2 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Garage Masters Ducks 1 Blitzkrieg Hockey 5 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Soul Stalkers 0 Rangers 13 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Ice Dawgs 5 Fighting Catfish 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Ice Caps 5 Falcons 3 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Donkey Punch 8 Silver Bullets 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Devils 3 North End Knives 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, November 15
4:20 PM Dirty South 0 Warriors 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Uncle Bucks 3 Hotwings 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Java 0 EMO 7 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Jet Hawks 2 Stray Cats 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Woodies 1 Lagers Hockey 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Native Canadians 7 Spiders 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Winnipeg Rifles 7 Carvemeisters 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Sh*t Hawks 1 Red Army 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Olympians 1 Team 420 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Silver Bullets 5 3CP1 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Barley Kings 4 South End Storm 5 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Cougar Bait 3 For Serious 3 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Kern Hill Wings 3 Jokers 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ambassadors 10 Young Guns II 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Manthers 1 Alouettes 9 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Wizards 3 Blades of Steel 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)