Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 51 in 2009
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, December 14
8:15 PM E K Leafs 4 Three Nations Stars 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Sorrentos 3 Lagers Hockey 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Renegades 6 Dirty South 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dandy Lions 5 Bears 1 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Olympians 5 Steelers 7 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Dirty Bird 1 Lucky Punch 1 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hawks 1 402 Bears 8 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ice Dawgs 6 Cougar Bait 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ness Stars 0 Team 420 8 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, December 15
7:30 PM Team 420 10 Winnipeg Rifles 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Komets 3 Barley Kings 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM EMO 4 Red Army 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Fighting Saints 1 Blades of Steel 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Blitzkrieg Hockey 9 Silver Bullets 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Shockers 5 Olympians 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM For Serious 6 Native Canadians 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Manthers 3 Deacon Brodies 6 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Generators 2 Jokers 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, December 16
8:15 PM Bulls Hockey 4 Soul Stalkers 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Warrens Corner 3 Dirty South 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Sh*t Hawks 4 Java 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bears 3 Fort Rouge H. C. 1 Century Arena (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Rangers 2 Snipers 4 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Transcona Grinders 6 Soggy Bottom Boys 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM North End Knives 7 Winnipeg Devils 0 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Silver Bullets 4 Garage Masters Ducks 8 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Rifles 8 Steelers 5 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Dirty Bird 3 Dandy Lions 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Lagers Hockey 4 Woodies 4 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, December 17
7:15 PM Stray Cats 3 For Serious 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Jet Hawks 5 Milner Ridge Sporadicators 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Bullets 2 Feasant Pluckers 7 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM North End Hockey Club 3 Hotwings 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Wizards 3 Fighting Saints 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Woodies 4 North End Knives 9 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ice Caps 8 Sh*t Hawks 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Falcons 2 E K Leafs 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, December 18
6:00 PM Young Guns II 10 Woody's 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Feasant Pluckers 3 Warrens Corner 0 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Carvemeisters 1 Bulldogs Blue 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Sorrentos 2 Ambassadors 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Hang Em High 7 Ness Stars 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Spiders 1 Ice Dawgs 11 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Bullets 2 Transcona Rookies 7 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Garage Masters Ducks 4 Chicken Hawks 8 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Renegades 5 Transcona Grinders 5 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Deacon Brodies 11 Road Warriors 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Kern Hill Wings 6 Generators 2 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, December 19
12:30 PM Hawks 3 Manthers 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Team 420 10 Hang Em High 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM 3CP1 5 Fighting Saints 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Lagers Hockey 4 Bulldogs 4 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Kern Hill Wings 5 North End Hockey Club 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Transcona Rookies 12 Dirty South 5 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Venom 5 Blades of Steel 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Milner Ridge Sporadicators 4 For Serious 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Steelers 8 Snipers 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Chicken Hawks 4 Donkey Punch 5 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Rangers 5 Ness Stars 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Dirty Bird 3 Fort Rouge H. C. 12 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Stray Cats 2 Fighting Catfish 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Ice Caps 9 Falcons 5 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Woodies 10 Winnipeg Devils 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Uncle Bucks 4 Hotwings 0 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, December 20
3:45 PM Shockers 3 Winnipeg Rifles 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
4:20 PM Transcona Grinders 5 Warriors 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Blades of Steel 2 Garage Masters Ducks 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Three Nations Stars 1 EMO 5 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Ice Dawgs 10 Stray Cats 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM North End Hockey Club 2 Generators 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Java 9 Red Army 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Cougar Bait 3 Spiders 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Steelers 4 Carvemeisters 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Silver Bullets 1 Venom 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Winnipeg Devils 0 Woody's 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Uncle Bucks 3 Lucky Punch 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Blitzkrieg Hockey 4 3CP1 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Alouettes 4 South End Storm 5 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM For Serious 2 Jet Hawks 3 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Hawks 1 N. K. Army 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Sorrentos 1 Young Guns II 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Barley Kings 3 Berrydale Certigard 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Donkey Punch 5 Wizards 1 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Jokers 5 Fort Rouge H. C. 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)