Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 10 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Playoffs
Monday, March 1
8:15 PM Red Army 2 Three Nations Stars 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Cougar Bait 2 Ice Dawgs 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM EMO 3 Sh*t Hawks 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dirty South 5 Native Canadians 7 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Bulldogs 5 Manthers 4 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Bulls Hockey 3 Ness Stars 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, March 2
6:40 PM Venom 1 Team 420 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:50 PM Jet Hawks 3 Stray Cats 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM North End Hockey Club 1 Hotwings 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Winnipeg Devils 0 Young Guns II 4 Eric Coy (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bullets 1 For Serious 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woody's 9 Alouettes 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Uncle Bucks 5 Kern Hill Wings 1 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Dandy Lions 5 Fort Rouge H. C. 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, March 3
6:40 PM Lucky Punch 3 Jokers 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Barley Kings 4 Deacon Brodies 4 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Sh*t Hawks 7 EMO 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Garage Masters Ducks 1 Donkey Punch 3 Century Arena (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bulldogs Blue 5 Rangers 4 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Renegades 4 Soggy Bottom Boys 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Three Nations Stars 3 Red Army 6 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Rifles 2 Steelers 7 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, March 4
8:00 PM Spiders 1 Milner Ridge Sporadicators 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Road Warriors 0 South End Storm 12 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Soul Stalkers 3 Silver Bullets 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Alouettes 0 Woody's 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Feasant Pluckers 4 Falcons 2 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Chicken Hawks 2 Wizards 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Berrydale Certigard 2 402 Bears 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Native Canadians 2 Dirty South 6 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, March 5
6:00 PM Sorrentos 1 N. K. Army 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Blades of Steel 3 3CP1 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Lagers Hockey 3 Ambassadors 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Silver Bullets 1 Soul Stalkers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Jokers 2 Lucky Punch 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Ice Dawgs 4 Cougar Bait 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Soggy Bottom Boys 0 Renegades 1 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fort Rouge H. C. 2 Dandy Lions 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Warriors 2 Transcona Grinders 0 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, March 6
5:00 PM Manthers 7 Bulldogs 2 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Hotwings 4 North End Hockey Club 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Team 420 7 Venom 0 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Milner Ridge Sporadicators 1 Spiders 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM South End Storm 10 Road Warriors 2 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Dirty South 5 Native Canadians 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Wizards 5 Chicken Hawks 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, March 7
5:00 PM Deacon Brodies 5 Barley Kings 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Steelers 5 Winnipeg Rifles 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Stray Cats 1 Jet Hawks 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Ness Stars 1 Carvemeisters 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM For Serious 9 Bullets 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Ambassadors 5 Lagers Hockey 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Rangers 6 Bulldogs Blue 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Young Guns II 5 Winnipeg Devils 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM 402 Bears 3 Berrydale Certigard 1 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Donkey Punch 4 Garage Masters Ducks 2 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Cougar Bait 2 Ice Dawgs 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)