Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 11 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Playoffs
Monday, March 8
7:15 PM Red Army 2 Three Nations Stars 2 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Bulldogs 2 Manthers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Jet Hawks 3 Stray Cats 6 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Transcona Grinders 0 Warriors 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM N. K. Army 3 Sorrentos 3 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Barley Kings 3 Deacon Brodies 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dandy Lions 5 Bears 10 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Lucky Punch 4 Jokers 3 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Soul Stalkers 3 Shockers 11 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, March 9
6:40 PM Wizards 4 Team 420 0 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Spiders 4 Milner Ridge Sporadicators 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:50 PM Lagers Hockey 4 Ambassadors 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Lucky Punch 7 Blitzkrieg Hockey 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Sorrentos 3 N. K. Army 2 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Three Nations Stars 5 Red Army 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulldogs Blue 2 Rangers 8 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Kern Hill Wings 2 Uncle Bucks 3 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Blades of Steel 4 Donkey Punch 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, March 10
6:40 PM Woody's 1 North End Knives 8 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Shockers 6 Soul Stalkers 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:50 PM Ice Dawgs 1 Stray Cats 4 Jonathan Toews Ctr. (Dakota) North (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Carvemeisters 6 Ness Stars 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Renegades 2 Warriors 4 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bears 5 Dandy Lions 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM 402 Bears 1 Young Guns II 14 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, March 11
8:00 PM Milner Ridge Sporadicators 5 For Serious 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Donkey Punch 5 Blades of Steel 4 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
8:50 PM Dirty South 4 Feasant Pluckers 0 Jonathan Toews Ctr. (Dakota) North (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Sh*t Hawks 2 E K Leafs 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Team 420 1 Wizards 3 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Deacon Brodies 5 South End Storm 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Manthers 5 Woodies 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Friday, March 12
6:00 PM N. K. Army 4 Sorrentos 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Warriors 4 Renegades 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Blitzkrieg Hockey 4 Lucky Punch 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Stray Cats 3 Ice Dawgs 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Young Guns II 4 402 Bears 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, March 13
7:30 PM Woodies 2 Manthers 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM North End Knives 10 Woody's 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM South End Storm 2 Deacon Brodies 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, March 14
4:20 PM Renegades 6 Warriors 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Rangers 4 Shockers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Ice Dawgs 2 Stray Cats 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Steelers 3 Carvemeisters 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM For Serious 4 Milner Ridge Sporadicators 0 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Feasant Pluckers 4 Dirty South 1 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM 402 Bears 6 Young Guns II 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)