Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 12 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Playoffs
Monday, March 15
8:15 PM Ice Caps 3 Three Nations Stars 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Milner Ridge Sporadicators 0 For Serious 1 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM E K Leafs 0 Sh*t Hawks 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Wizards 1 Team 420 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Deacon Brodies 4 South End Storm 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Lucky Punch 4 Blitzkrieg Hockey 1 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, March 16
9:00 PM Young Guns II 6 402 Bears 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Lagers Hockey 6 N. K. Army 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM South End Storm 6 Deacon Brodies 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Dirty South 6 Feasant Pluckers 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, March 17
6:40 PM Manthers 2 North End Knives 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:00 PM Sh*t Hawks 6 E K Leafs 4 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Lucky Punch 2 Bears 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM For Serious 1 Milner Ridge Sporadicators 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Warriors 1 Renegades 2 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Shockers 6 Rangers 4 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Three Nations Stars 5 Ice Caps 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Carvemeisters 6 Steelers 3 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, March 18
8:00 PM Feasant Pluckers 3 Dirty South 0 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Team 420 4 Wizards 3 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM 402 Bears 4 Young Guns II 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM E K Leafs 5 Sh*t Hawks 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Friday, March 19
7:00 PM Milner Ridge Sporadicators 1 For Serious 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Three Nations Stars 4 Ice Caps 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Uncle Bucks 5 Hotwings 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM North End Knives 3 Manthers 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, March 20
7:30 PM N. K. Army 4 Lagers Hockey 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, March 21
3:45 PM Manthers 2 North End Knives 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
4:20 PM Lagers Hockey 0 N. K. Army 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Steelers 0 Carvemeisters 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Stray Cats 2 For Serious 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Rangers 2 Shockers 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Hotwings 5 Uncle Bucks 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)