Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 2 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, January 4
8:15 PM E K Leafs 6 Ice Caps 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Generators 8 Venom 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Transcona Grinders 5 Transcona Rookies 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Lucky Punch 5 Bears 5 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Ambassadors 4 Woody's 4 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Hang Em High 3 Shockers 4 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Komets 4 402 Bears 9 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ice Dawgs 2 Cougar Bait 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Soul Stalkers 0 Bulls Hockey 1 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, January 5
8:00 PM Winnipeg Devils 0 Barley Kings 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Spiders 6 Stray Cats 10 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Chicken Hawks 3 Team 420 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM South End Storm 8 Hawks 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulldogs 4 Olympians 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Renegades 5 Native Canadians 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Blitzkrieg Hockey 3 Kern Hill Wings 5 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Fighting Catfish 1 Jokers 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, January 6
8:15 PM Fighting Saints 4 Soul Stalkers 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Young Guns II 2 Deacon Brodies 8 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Road Warriors 2 Komets 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM 3CP1 4 Donkey Punch 4 Century Arena (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Falcons 6 Soggy Bottom Boys 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:32 PM Winnipeg Rifles 5 Rangers 2 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulldogs Blue 3 Steelers 8 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Hotwings 4 Dandy Lions 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM N. K. Army 0 Woodies 1 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, January 7
8:00 PM For Serious 4 Milner Ridge Sporadicators 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Silver Bullets 7 Ness Stars 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Blades of Steel 5 Wizards 1 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Renegades 4 Feasant Pluckers 7 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ice Caps 3 Sh*t Hawks 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM EMO 1 E K Leafs 6 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, January 8
6:00 PM North End Knives 7 Sorrentos 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Native Canadians 7 Warrens Corner 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Lagers Hockey 2 Ambassadors 10 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Jet Hawks 5 Ice Dawgs 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Warriors 4 Transcona Rookies 2 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Garage Masters Ducks 3 Chicken Hawks 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Soggy Bottom Boys 8 Transcona Grinders 5 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Snipers 3 Manthers 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Team 420 7 Generators 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, January 9
12:30 PM Deacon Brodies 1 Hawks 0 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Sh*t Hawks 9 E K Leafs 7 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM Silver Bullets 4 Fighting Saints 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Woodies 1 Bulldogs 3 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Dirty Bird 2 North End Hockey Club 4 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Red Army 3 Three Nations Stars 5 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Donkey Punch 4 Venom 1 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Shockers 3 Ness Stars 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Olympians 3 N. K. Army 4 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Uncle Bucks 8 Fort Rouge H. C. 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Lucky Punch 3 Fighting Catfish 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Dirty South 5 Falcons 7 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Steelers 2 Bulls Hockey 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Cougar Bait 4 Bullets 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, January 10
5:30 PM Renegades 3 Warriors 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Ice Caps 2 EMO 0 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Milner Ridge Sporadicators 4 Stray Cats 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM North End Knives 5 Alouettes 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Spiders 3 For Serious 7 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Hang Em High 3 Carvemeisters 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Sh*t Hawks 4 Red Army 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Dandy Lions 3 Uncle Bucks 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Generators 2 3CP1 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Winnipeg Devils 5 South End Storm 6 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Chicken Hawks 4 Blades of Steel 8 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Transcona Rookies 1 Feasant Pluckers 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM 402 Bears 4 Young Guns II 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Road Warriors 1 Berrydale Certigard 5 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Lagers Hockey 7 Manthers 5 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:10 PM Kern Hill Wings 3 Jokers 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)