Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 4 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, January 18
8:15 PM E K Leafs 7 Ice Caps 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Generators 1 Garage Masters Ducks 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Sorrentos 7 North End Knives 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Warrens Corner 2 Feasant Pluckers 11 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fighting Catfish 1 Bears 10 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Blitzkrieg Hockey 4 Fort Rouge H. C. 1 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Winnipeg Rifles 3 Shockers 2 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM South End Storm 7 402 Bears 4 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Milner Ridge Sporadicators 4 Cougar Bait 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Manthers 6 Snipers 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Bulldogs Blue 2 Bulls Hockey 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, January 19
8:00 PM Road Warriors 5 Barley Kings 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Wizards 1 Donkey Punch 8 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM EMO 5 Red Army 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Blades of Steel 0 Team 420 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woody's 3 Olympians 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Feasant Pluckers 3 Native Canadians 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Uncle Bucks 1 Kern Hill Wings 2 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Hotwings 4 Jokers 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, January 20
8:15 PM Hang Em High 7 Soul Stalkers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Ice Caps 3 Three Nations Stars 7 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Cougar Bait 5 Stray Cats 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Transcona Rookies 7 Dirty South 4 Century Arena (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Native Canadians 0 Soggy Bottom Boys 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:32 PM Silver Bullets 6 Rangers 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Jokers 3 Dirty Bird 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Fighting Saints 0 Steelers 4 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM North End Hockey Club 3 Dandy Lions 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM North End Knives 2 Woodies 5 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, January 21
8:00 PM Ice Dawgs 3 Milner Ridge Sporadicators 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Spiders 3 Bullets 10 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Garage Masters Ducks 3 Wizards 2 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Young Guns II 8 Berrydale Certigard 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM EMO 5 Sh*t Hawks 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Red Army 4 E K Leafs 10 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, January 22
6:00 PM Lagers Hockey 5 Sorrentos 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Winnipeg Rifles 3 Ness Stars 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Alouettes 2 Ambassadors 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM For Serious 4 Ice Dawgs 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Falcons 4 Transcona Rookies 0 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Venom 3 Chicken Hawks 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Warrens Corner 3 Transcona Grinders 9 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM N. K. Army 9 Manthers 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Donkey Punch 7 Generators 1 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, January 23
12:30 PM Komets 1 Hawks 0 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Rangers 5 Hang Em High 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM Shockers 5 Fighting Saints 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Snipers 1 Bulldogs 0 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM North End Hockey Club 2 Lucky Punch 1 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Three Nations Stars 3 E K Leafs 4 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Venom 0 Team 420 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Bulls Hockey 4 Ness Stars 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Barley Kings 4 402 Bears 7 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Uncle Bucks 3 Blitzkrieg Hockey 7 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Hotwings 5 Fort Rouge H. C. 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Dandy Lions 2 Fighting Catfish 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Feasant Pluckers 4 Falcons 0 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Soul Stalkers 0 Silver Bullets 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Olympians 3 Alouettes 0 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, January 24
4:20 PM Dirty South 2 Renegades 9 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Native Canadians 4 Warriors 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Three Nations Stars 0 EMO 1 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Cougar Bait 3 Stray Cats 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Jokers 1 Blitzkrieg Hockey 10 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Jet Hawks 2 Spiders 7 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Bulldogs Blue 7 Carvemeisters 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Sh*t Hawks 7 Red Army 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Woody's 3 North End Knives 12 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Blades of Steel 6 3CP1 0 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Deacon Brodies 7 South End Storm 8 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bullets 1 Milner Ridge Sporadicators 7 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Lucky Punch 3 Uncle Bucks 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Young Guns II 10 Winnipeg Devils 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hawks 1 Berrydale Certigard 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ambassadors 5 Woodies 6 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Team 420 6 Donkey Punch 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)