Winter 2009 - 2010 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 7 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, February 8
8:15 PM Three Nations Stars 3 Ice Caps 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Donkey Punch 9 Wizards 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Lucky Punch 1 Dirty Bird 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fort Rouge H. C. 5 Bears 7 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Soggy Bottom Boys 5 Dirty South 8 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Bulldogs Blue 3 Shockers 6 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Devils 5 402 Bears 6 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Spiders 8 Cougar Bait 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Winnipeg Rifles 0 Bulls Hockey 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, February 9
8:00 PM Road Warriors 3 Barley Kings 11 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Alouettes 0 Lagers Hockey 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Manthers 5 Olympians 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Transcona Grinders 5 Native Canadians 9 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM North End Hockey Club 5 Kern Hill Wings 2 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Fighting Catfish 4 Jokers 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, February 10
8:15 PM Shockers 3 Soul Stalkers 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Generators 2 Blades of Steel 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM 3CP1 5 Donkey Punch 9 Century Arena (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Transcona Rookies 4 Soggy Bottom Boys 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:32 PM Ness Stars 4 Rangers 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM EMO 7 Three Nations Stars 3 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hang Em High 1 Steelers 4 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Bears 5 Dandy Lions 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Woody's 2 Woodies 9 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, February 11
8:00 PM For Serious 8 Milner Ridge Sporadicators 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Jet Hawks 3 Bullets 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Garage Masters Ducks 3 Wizards 5 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Komets 2 Deacon Brodies 15 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Sh*t Hawks 4 E K Leafs 4 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, February 12
6:00 PM Bulldogs 3 Sorrentos 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Warriors 4 Warrens Corner 7 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Snipers 2 Ambassadors 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Spiders 5 Ice Dawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Generators 2 Chicken Hawks 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Feasant Pluckers 1 Transcona Grinders 0 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fighting Catfish 2 Dirty Bird 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, February 13
12:30 PM Young Guns II 5 Hawks 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Bulldogs Blue 2 Hang Em High 9 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM Winnipeg Rifles 1 Fighting Saints 7 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Alouettes 1 Bulldogs 1 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Native Canadians 4 Dirty South 8 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Olympians 0 N. K. Army 1 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Team 420 6 Venom 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Steelers 2 Bulls Hockey 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Lucky Punch 1 Blitzkrieg Hockey 14 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Hotwings 5 Fort Rouge H. C. 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Renegades 0 Falcons 11 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Carvemeisters 4 Silver Bullets 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ambassadors 5 North End Knives 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, February 14
3:45 PM Dandy Lions 5 Fort Rouge H. C. 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
4:20 PM Soggy Bottom Boys 2 Warriors 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Three Nations Stars 2 Sh*t Hawks 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Ice Caps 0 EMO 1 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Bears 1 Uncle Bucks 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Jokers 5 Dirty Bird 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Stray Cats 1 Spiders 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Carvemeisters 3 Winnipeg Rifles 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM E K Leafs 7 Red Army 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Woodies 4 Alouettes 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Generators 5 3CP1 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Road Warriors 1 South End Storm 12 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Cougar Bait 3 Jet Hawks 9 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Transcona Rookies 6 Transcona Grinders 8 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM 402 Bears 3 Young Guns II 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Devils 4 Berrydale Certigard 5 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woody's 6 Snipers 3 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Manthers 3 Lagers Hockey 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)