Winter 2010 - 2011 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 42 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Tuesday, October 12
7:30 PM South End Storm 7 Woody's 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM North End Knives 10 Soul Stalkers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM 3CP1 3 Blades of Steel 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulldogs 2 Olympians 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Sweat Shack Falcons 3 Titans Hockey Club 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Carvemeisters 3 Kern Hill Wings 6 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, October 13
9:30 PM Shockers 2 Rangers 8 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Hot Wings 4 Donkey Punch 5 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM For Serious 10 Soggy Bottom Boys 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Jets 4 Jokers 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Fighting Saints 4 Winnipeg Rifles 1 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulls Hockey 5 Steelers 3 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Lucky Punch 4 Dandy Lions 0 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Lagers 4 Woodies 2 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, October 14
8:00 PM Blitzkrieg Hockey 3 Milner Ridge Sporadicators 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Spiders 4 Bullets 8 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Winnipeg Dynamo 6 N. K. Army 3 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Dirty Bird 7 Wizards 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Team 420 4 Fighting Catfish 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ice Caps 5 Three Nations Stars 7 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Out of the Blue 0 E K Leafs 15 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, October 15
6:00 PM Sorrentos 4 Alouettes 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Stray Cats 6 Warrens Corner 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Lagers 5 Ambassadors 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Soggy Bottom Boys 5 Ice Dawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Garage Masters Ducks 2 Chicken Hawks 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Three Nations Stars 2 Transcona Grinders 9 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Wizards 6 Friday Knights 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Kern Hill Wings 5 Generators 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, October 16
12:30 PM Young Guns II 7 Hawks 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM Oakbank Dynamo 5 Hang Em High 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM Blades of Steel 3 Garage Masters Ducks 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:00 PM Soul Stalkers 2 Fighting Saints 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:00 PM Strangers 2 Komets 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
4:15 PM Ambassadors 6 South End Storm 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Woodies 3 Bulldogs 4 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM 3CP1 2 North End Hockey Club 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Rangers 5 Venom 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Steelers 5 Ness Stars 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Lucky Punch 6 Fort Rouge H. C. 2 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Dirty South 7 Road Rockets 7 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Chicken Hawks 2 Generators 5 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Ice Caps 4 EMO 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM For Serious 3 St. Vital Shafts 1 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hot Wings 5 Jets 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulls Hockey 1 Silver Bullets 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, October 17
3:00 PM Dandy Lions 1 Fighting Catfish 12 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Snipers 2 Alouettes 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Titans Hockey Club 2 Warriors 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Venom 4 Ness Stars 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Blitzkrieg Hockey 2 Stray Cats 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Barley Kings 2 Deacon Brodies 9 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Feasant Pluckers 5 EMO 3 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Young Guns II 3 Berrydale Certigard 1 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Ice Dawgs 5 Spiders 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Friday Knights 4 Carvemeisters 12 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Winnipeg Rifles 6 Oakbank Dynamo 4 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Woody's 4 N. K. Army 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Dirty Bird 6 3CP1 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Olympians 4 South End Storm 9 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Silver Bullets 0 North End Knives 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Donkey Punch 5 Jokers 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM 402 Bears 3 Strangers 0 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)