Winter 2010 - 2011 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 44 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, October 25
8:15 PM Sweat Shack Falcons 1 Ice Caps 8 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Jets 2 Lucky Punch 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Ambassadors 4 Bulldogs 3 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Winnipeg Rifles 5 Shockers 2 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Young Guns II 8 402 Bears 1 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Out of the Blue 4 Feasant Pluckers 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Soul Stalkers 2 Bulls Hockey 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, October 26
8:00 PM Hawks 1 Barley Kings 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Venom 2 Soul Stalkers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM E K Leafs 7 EMO 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM N. K. Army 5 Olympians 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Road Rockets 3 Titans Hockey Club 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Blades of Steel 5 Kern Hill Wings 3 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, October 27
9:30 PM Winnipeg Rifles 6 Rangers 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Team 420 8 Donkey Punch 7 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM St. Vital Shafts 4 Soggy Bottom Boys 11 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Berrydale Certigard 4 Deacon Brodies 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hawks 7 Strangers 3 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Silver Bullets 5 Steelers 7 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Jokers 8 Dandy Lions 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Woodies 7 Alouettes 2 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, October 28
8:00 PM Milner Ridge Sporadicators 3 For Serious 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Bullets 9 Stray Cats 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM North End Hockey Club 4 Wizards 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Hot Wings 1 Fighting Catfish 8 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM EMO 1 Three Nations Stars 5 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Road Rockets 5 E K Leafs 8 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, October 29
6:00 PM Ambassadors 3 Sorrentos 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Blitzkrieg Hockey 2 Warrens Corner 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Oakbank Dynamo 11 Ness Stars 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Bullets 1 Ice Dawgs 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dirty South 3 Transcona Grinders 5 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Chicken Hawks 6 Friday Knights 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Generators 3 Dirty Bird 1 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, October 30
12:30 PM 402 Bears 5 Hawks 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM North End Knives 5 Hang Em High 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:00 PM Ness Stars 3 Fighting Saints 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM South End Storm 9 Bulldogs 2 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM North End Hockey Club 5 Garage Masters Ducks 2 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Shockers 4 Venom 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Transcona Grinders 5 Out of the Blue 7 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Young Guns II 3 Strangers 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Donkey Punch 4 Fort Rouge H. C. 6 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Warrens Corner 8 St. Vital Shafts 6 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Carvemeisters 5 3CP1 2 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Spiders 2 Blitzkrieg Hockey 8 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Deacon Brodies 6 Komets 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Warriors 3 Sweat Shack Falcons 3 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Team 420 6 Lucky Punch 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Lagers 7 Winnipeg Dynamo 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, October 31
8:45 PM Olympians 2 Woody's 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Friday Knights 7 Dirty Bird 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Team 420 6 Jets 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)