Winter 2010 - 2011 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 46 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, November 8
8:15 PM Titans Hockey Club 4 Ice Caps 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fort Rouge H. C. 1 Lucky Punch 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Snipers 4 Winnipeg Dynamo 3 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Fighting Saints 1 Shockers 1 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Road Rockets 3 Out of the Blue 6 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hang Em High 4 Bulls Hockey 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, November 9
8:00 PM Bulldogs 5 Barley Kings 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Steelers 2 Soul Stalkers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM North End Knives 6 Hot Wings 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM 402 Bears 5 Olympians 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM E K Leafs 3 Titans Hockey Club 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM North End Hockey Club 3 Kern Hill Wings 2 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, November 10
9:30 PM Shockers 5 Ness Stars 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bulls Hockey 1 Winnipeg Rifles 1 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Milner Ridge Sporadicators 5 Soggy Bottom Boys 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Three Nations Stars 1 Feasant Pluckers 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woody's 6 Snipers 4 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Silver Bullets 3 Steelers 7 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Friday Knights 13 Dandy Lions 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM N. K. Army 3 Woodies 6 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Friday, November 12
6:00 PM South End Storm 5 Sorrentos 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Bullets 1 Warrens Corner 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM N. K. Army 1 Ambassadors 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM St. Vital Shafts 1 Ice Dawgs 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Blades of Steel 4 Chicken Hawks 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM EMO 1 Transcona Grinders 4 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fighting Catfish 11 Jets 8 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Wizards 1 Generators 4 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, November 13
12:30 PM Komets 4 Hawks 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM Soul Stalkers 5 Hang Em High 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Strangers 3 Bulldogs 6 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Sorrentos 4 Snipers 0 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Dandy Lions 0 Venom 9 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Rangers 1 Ness Stars 0 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Jokers 0 Fort Rouge H. C. 1 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Ice Caps 8 Road Rockets 8 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Soggy Bottom Boys 3 For Serious 7 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM St. Vital Shafts 5 Blitzkrieg Hockey 7 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Winnipeg Dynamo 4 Alouettes 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Three Nations Stars 4 Sweat Shack Falcons 3 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Warrens Corner 3 Ice Dawgs 9 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, November 14
3:00 PM Team 420 2 Fighting Catfish 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Out of the Blue 2 Warriors 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Milner Ridge Sporadicators 7 Stray Cats 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Olympians 2 Komets 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Titans Hockey Club 3 EMO 4 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Bulldogs 1 Strangers 2 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Bullets 6 Spiders 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Garage Masters Ducks 2 Carvemeisters 10 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Chicken Hawks 4 Oakbank Dynamo 6 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM N. K. Army 1 Woody's 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Rangers 5 3CP1 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Lagers 3 South End Storm 8 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Lucky Punch 1 Hot Wings 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Kern Hill Wings 4 Dirty Bird 10 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woodies 3 Young Guns II 9 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Donkey Punch 7 North End Knives 7 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)