Winter 2010 - 2011 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 48 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, November 22
8:15 PM Ice Caps 3 Feasant Pluckers 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Snipers 3 N. K. Army 5 Maples Rec Centre (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fighting Catfish 3 Jokers 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Oakbank Dynamo 4 Blades of Steel 1 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Bulls Hockey 0 Shockers 1 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Road Rockets 9 Dirty South 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, November 23
8:00 PM Komets 3 Barley Kings 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Winnipeg Rifles 1 Soul Stalkers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Lucky Punch 2 North End Knives 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Deacon Brodies 4 Olympians 7 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM E K Leafs 11 Three Nations Stars 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Generators 6 Kern Hill Wings 4 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, November 24
9:30 PM Dandy Lions 4 Rangers 12 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Sweat Shack Falcons 4 Dirty South 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Blitzkrieg Hockey 6 Soggy Bottom Boys 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Fort Rouge H. C. 2 Hot Wings 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Lagers 4 Winnipeg Dynamo 9 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM 3CP1 3 Steelers 7 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Berrydale Certigard 2 Deacon Brodies 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, November 25
8:00 PM For Serious 2 Milner Ridge Sporadicators 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Stray Cats 11 Spiders 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Dirty Bird 4 Wizards 3 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Berrydale Certigard 6 Bulldogs 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Young Guns II 6 N. K. Army 2 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Hang Em High 7 Silver Bullets 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Transcona Grinders 5 E K Leafs 6 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, November 26
6:00 PM Alouettes 4 Sorrentos 9 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Soggy Bottom Boys 7 Warrens Corner 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Woodies 8 Ambassadors 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Bullets 1 Ice Dawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Carvemeisters 6 Chicken Hawks 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM EMO 4 Feasant Pluckers 3 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fighting Saints 4 Friday Knights 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM North End Hockey Club 3 Generators 2 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, November 27
12:30 PM Bulldogs 3 Hawks 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Oakbank Dynamo 2 North End Hockey Club 1 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Spiders 2 St. Vital Shafts 2 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Steelers 6 Ness Stars 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Fighting Catfish 9 Fort Rouge H. C. 5 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Transcona Grinders 2 Road Rockets 5 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM South End Storm 3 Woody's 6 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Hang Em High 3 Venom 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Warriors 7 Sweat Shack Falcons 10 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Blitzkrieg Hockey 1 Stray Cats 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulls Hockey 3 Silver Bullets 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)