Winter 2010 - 2011 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 51 in 2010
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, December 13
7:00 PM Jets 3 Team 420 13 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Blitzkrieg Hockey 14 St. Vital Shafts 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Titans Hockey Club 0 Ice Caps 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM N. K. Army 2 Snipers 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Jokers 2 Lucky Punch 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Ambassadors 5 South End Storm 5 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Silver Bullets 4 Shockers 6 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Berrydale Certigard 3 402 Bears 2 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Feasant Pluckers 3 Out of the Blue 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Soul Stalkers 6 Bulls Hockey 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, December 14
8:00 PM Komets 4 Barley Kings 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Transcona Grinders 11 Dirty South 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Friday Knights 3 Soul Stalkers 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Stray Cats 3 For Serious 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Dirty Bird 3 Blades of Steel 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Strangers 1 Olympians 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Sorrentos 4 Alouettes 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Oakbank Dynamo 3 Kern Hill Wings 5 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, December 15
8:15 PM Warriors 5 Road Rockets 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM EMO 8 Sweat Shack Falcons 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bulls Hockey 2 Rangers 6 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Hot Wings 3 Donkey Punch 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bullets 2 Soggy Bottom Boys 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Young Guns II 8 Woody's 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hawks 3 402 Bears 5 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Rifles 2 Steelers 3 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Fighting Saints 2 Dandy Lions 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Lagers 1 Woodies 3 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, December 16
8:00 PM Spiders 1 Milner Ridge Sporadicators 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Carvemeisters 5 Dirty Bird 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Bullets 5 For Serious 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Garage Masters Ducks 6 Wizards 0 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Team 420 2 Donkey Punch 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Deacon Brodies 3 Komets 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Venom 4 Silver Bullets 9 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Dirty South 4 Feasant Pluckers 8 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Three Nations Stars 7 E K Leafs 7 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, December 17
6:00 PM Winnipeg Dynamo 3 Sorrentos 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Milner Ridge Sporadicators 8 Warrens Corner 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Woodies 2 Ambassadors 8 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Blitzkrieg Hockey 7 Ice Dawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM North End Hockey Club 4 Chicken Hawks 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Out of the Blue 2 Transcona Grinders 9 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Lucky Punch 5 Jokers 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Oakbank Dynamo 5 Generators 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, December 18
12:30 PM Olympians 11 Hawks 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM Dandy Lions 0 Hang Em High 12 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:00 PM 3CP1 0 Fighting Saints 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:30 PM Ness Stars 6 Winnipeg Rifles 2 Eric Coy (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Deacon Brodies 5 Bulldogs 3 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Garage Masters Ducks 3 North End Hockey Club 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Soul Stalkers 1 Venom 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Generators 2 Chicken Hawks 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Hot Wings 3 Fort Rouge H. C. 2 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Dirty South 5 Road Rockets 7 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Warrens Corner 6 Blitzkrieg Hockey 4 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Barley Kings 3 Strangers 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Stray Cats 7 St. Vital Shafts 4 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Team 420 6 Lucky Punch 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, December 19
2:30 PM Fort Rouge H. C. 6 Donkey Punch 8 Eric Coy (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:00 PM Jokers 5 Fighting Catfish 1 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Kern Hill Wings 6 Blades of Steel 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Milner Ridge Sporadicators 5 Stray Cats 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Bulldogs 5 Komets 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Three Nations Stars 0 EMO 1 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Hawks 2 Berrydale Certigard 9 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Hang Em High 4 Winnipeg Rifles 1 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM For Serious 8 Spiders 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Woody's 2 Snipers 0 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Carvemeisters 3 Oakbank Dynamo 3 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Road Rockets 11 Sweat Shack Falcons 2 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Ice Caps 7 Warriors 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Bulls Hockey 2 3CP1 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Winnipeg Dynamo 6 South End Storm 1 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Deacon Brodies 4 402 Bears 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Jets 2 North End Knives 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Wizards 3 Dirty Bird 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woodies 5 Lagers 8 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)