Winter 2010 - 2011 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 11 in 2011
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Playoffs
Monday, March 7
7:00 PM Strangers 1 Bulldogs 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Kern Hill Wings 2 Oakbank Dynamo 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Silver Bullets 5 Winnipeg Rifles 2 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Milner Ridge Sporadicators 2 North End Knives 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Feasant Pluckers 2 Ice Caps 0 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Fort Rouge H. C. 2 Team 420 9 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Steelers 2 Rangers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Young Guns II 3 Shockers 2 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, March 8
7:15 PM Dirty South 6 Titans Hockey Club 7 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Woody's 6 Woodies 0 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM E K Leafs 3 Three Nations Stars 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Road Rockets 6 Transcona Grinders 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hang Em High 3 Friday Knights 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, March 9
7:15 PM Friday Knights 6 Young Guns II 3 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Bulldogs 2 Barley Kings 1 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Ambassadors 6 Winnipeg Dynamo 3 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM North End Knives 5 Milner Ridge Sporadicators 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Berrydale Certigard 5 Deacon Brodies 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dirty Bird 4 Oakbank Dynamo 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Chicken Hawks 3 Blades of Steel 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Jokers 3 Donkey Punch 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Lucky Punch 2 Team 420 3 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, March 10
8:00 PM Transcona Grinders 0 Road Rockets 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Silver Bullets 3 Rangers 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Stray Cats 0 For Serious 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Ice Caps 3 Feasant Pluckers 0 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Woodies 1 Woody's 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Three Nations Stars 4 E K Leafs 6 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, March 11
6:45 PM Young Guns II 5 Friday Knights 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Blades of Steel 2 Chicken Hawks 8 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Donkey Punch 4 Jokers 6 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Team 420 2 Lucky Punch 3 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM For Serious 2 Ice Dawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Oakbank Dynamo 4 Dirty Bird 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Deacon Brodies 5 Berrydale Certigard 2 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, March 12
5:30 PM Barley Kings 3 Bulldogs 3 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Winnipeg Dynamo 7 Ambassadors 4 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Ice Caps 4 Feasant Pluckers 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Rangers 5 Silver Bullets 2 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Milner Ridge Sporadicators 6 North End Knives 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woody's 6 Woodies 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, March 13
6:00 PM Chicken Hawks 4 Blades of Steel 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Ice Dawgs 5 For Serious 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Dirty Bird 3 Oakbank Dynamo 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Bulldogs 3 Barley Kings 4 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM E K Leafs 4 Three Nations Stars 3 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Ambassadors 1 Winnipeg Dynamo 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Lucky Punch 4 Team 420 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Friday Knights 4 Young Guns II 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Jokers 3 Donkey Punch 11 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Road Rockets 1 Transcona Grinders 0 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)