Winter 2010 - 2011 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 5 in 2011
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, January 24
8:15 PM Warriors 4 Dirty South 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM EMO 3 Ice Caps 10 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Spiders 3 Team 420 9 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Blades of Steel 3 Jets 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Woody's 2 Winnipeg Dynamo 3 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Rangers 8 Shockers 6 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Strangers 2 402 Bears 3 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM E K Leafs 3 Out of the Blue 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Friday Knights 1 Garage Masters Ducks 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, January 25
8:00 PM Bulldogs 0 Barley Kings 10 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM 3CP1 1 Woody's 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Ness Stars 3 Soul Stalkers 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Out of the Blue 3 Feasant Pluckers 7 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Blitzkrieg Hockey 4 Bullets 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Berrydale Certigard 1 Olympians 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Transcona Grinders 0 Titans Hockey Club 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Carvemeisters 9 Kern Hill Wings 1 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, January 26
8:45 PM Feasant Pluckers 2 Three Nations Stars 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Silver Bullets 4 Rangers 7 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Donkey Punch 5 Hot Wings 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Ice Dawgs 2 Soggy Bottom Boys 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Wizards 2 Generators 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Snipers 2 Deacon Brodies 3 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM North End Hockey Club 0 Dirty Bird 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hang Em High 5 Steelers 3 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Sorrentos 6 Dandy Lions 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ambassadors 1 Woodies 7 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, January 27
8:00 PM Stray Cats 5 Milner Ridge Sporadicators 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM North End Knives 5 Bullets 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Fort Rouge H. C. 3 Lucky Punch 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Young Guns II 2 Wizards 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Donkey Punch 6 Team 420 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Komets 3 Alouettes 8 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ice Caps 3 Three Nations Stars 7 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM EMO 5 E K Leafs 8 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, January 28
6:00 PM South End Storm 3 Sorrentos 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Soggy Bottom Boys 8 Warrens Corner 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM N. K. Army 5 Ambassadors 0 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Ice Dawgs 2 Milner Ridge Sporadicators 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Kern Hill Wings 2 Chicken Hawks 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Road Rockets 2 Transcona Grinders 4 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Deacon Brodies 2 Strangers 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Blades of Steel 2 Generators 2 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, January 29
12:30 PM Bulldogs 9 Hawks 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM Carvemeisters 3 Jets 8 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:00 PM Young Guns II 7 Fighting Saints 0 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Komets 6 Snipers 2 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Dirty Bird 2 North End Hockey Club 10 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Bulls Hockey 3 Venom 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Ice Caps 3 Feasant Pluckers 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Fighting Catfish 1 Fort Rouge H. C. 6 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Lucky Punch 4 St. Vital Shafts 2 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Winnipeg Rifles 11 Ness Stars 2 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Stray Cats 6 Blitzkrieg Hockey 4 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM For Serious 0 North End Knives 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Titans Hockey Club 7 Sweat Shack Falcons 8 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woodies 5 Woody's 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hang Em High 7 Silver Bullets 6 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, January 30
3:00 PM Jokers 4 Fighting Catfish 2 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM Sweat Shack Falcons 5 Warriors 0 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM For Serious 6 Stray Cats 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Road Rockets 6 Dirty South 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Three Nations Stars 6 EMO 5 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM 402 Bears 4 Berrydale Certigard 4 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Donkey Punch 1 Spiders 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Carvemeisters 5 Dirty Bird 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Generators 2 Oakbank Dynamo 2 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Winnipeg Dynamo 4 Lagers 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM South End Storm 2 3CP1 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Woody's 18 Dandy Lions 5 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Kern Hill Wings 1 Blades of Steel 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Warrens Corner 0 Ice Dawgs 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Young Guns II 5 Garage Masters Ducks 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Olympians 3 Deacon Brodies 5 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)