Winter 2011 - 2012 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 46 in 2011
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, November 7
8:15 PM Bender Hockey 4 Ice Caps 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Warriors 6 Tweeters 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Snipers 4 Pro-Connexion 0 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Bulldogs 2 Winnipeg Dynamo 7 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Fulltards 0 Shockers 2 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Olympians 2 402 Bears 3 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM North End Knives 6 Out of the Blue 6 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ambassadors 4 Bulls Hockey 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ice Dawgs 5 Sweat Shack Falcons 2 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, November 8
8:00 PM Berrydale Auto Centre 3 Barley Kings 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM North End Hockey Club 4 Soul Stalkers 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Jets 4 Hooded Fang 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Komets 3 Olympians 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Soggy Bottom Boys 3 Lucky Punch 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Three Nations Stars 1 Titans 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM St Vital Venom 6 Kern Hill Wings 4 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Pirates 3 Hockey Mafia 7 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, November 9
8:30 PM Winnipeg Rifles 3 Garage Masters Ducks 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Hot Wings 6 Soggy Bottom Boys 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Feasant Pluckers 1 Bender Hockey 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM For Serious 4 Milner Ridge Sporadicators 1 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Fighting Saints 2 Alouettes 3 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ice Caps 4 EMO 5 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, November 10
8:00 PM Donkey Punch 8 Jokers 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Warren's Corner 7 Bullets 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Generators 4 Wizards 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Friday Knights 6 Blades of Steel 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM The Wayners 5 E K Leafs 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, November 12
12:30 PM Pro-Connexion 10 Hawks 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM Fulltards 2 Hang Em High 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM N. K. Army 2 Bulldogs 3 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Soul Stalkers 3 St Vital Venom 7 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Sorrentos 4 Ness Stars 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Barley Kings 3 Snipers 6 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Crush 3 Blitzkrieg Hockey 3 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM 402 Bears 5 Strangers 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Out of the Blue 6 Warriors 5 Varsity View (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Chicken Hawks 3 Dirty Bird 0 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Garage Masters Ducks 3 Silver Bullets 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, November 13
5:00 PM Donkey Punch 6 Fighting Catfish 10 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Ice Dawgs 2 Stray Cats 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Mighty Drunks 4 Pirates 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Friday Knights 3 Carvemeisters 0 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:45 PM Sweat Shack Falcons 4 For Serious 3 St. Adolphe Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Hang Em High 4 Woody's 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Ambassadors 2 3CP1 7 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Bulldogs 6 South End Storm 5 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Generators 5 Jets 4 Varsity View (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Three Nations Stars 5 Feasant Pluckers 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM N. K. Army 3 Winnipeg Dynamo 9 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hooded Fang 2 Young Gunz 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Komets 1 Snipers 6 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)