Winter 2011 - 2012 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 50 in 2011
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, December 5
7:30 PM Soggy Bottom Boys 1 Donkey Punch 11 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM EMO 4 Ice Caps 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Three Nations Stars 2 Tweeters 7 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Wizards 4 Blades of Steel 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Strangers 9 Mighty Drunks 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Alouettes 1 Winnipeg Dynamo 8 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Silver Bullets 2 Shockers 5 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hawks 1 402 Bears 5 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Warren's Corner 9 Bears 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM E K Leafs 14 Out of the Blue 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Sorrentos 5 Bulls Hockey 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ice Dawgs 2 Sweat Shack Falcons 0 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, December 6
8:30 PM Lucky Punch 2 Crush 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM North End Hockey Club 0 Soul Stalkers 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Young Gunz 2 Friday Knights 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Hot Wings 2 Jokers 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Komets 7 Olympians 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bender Hockey 0 Titans 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Fulltards 3 Kern Hill Wings 5 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Pirates 1 Hockey Mafia 9 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
10:30 PM Pro-Connexion 0 Barley Kings 1 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, December 7
8:00 PM Carvemeisters 4 Hooded Fang 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Winnipeg Rifles 3 Garage Masters Ducks 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Hawks 4 Strangers 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Woody's 7 Rangers 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Fighting Catfish 3 Soggy Bottom Boys 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM EMO 7 Bender Hockey 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Oakbank Dynamo 7 Donkey Punch 2 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM South End Storm 4 Alouettes 4 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Tweeters 2 Feasant Pluckers 11 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, December 8
7:15 PM Out of the Blue 2 Three Nations Stars 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Bears 3 Bullets 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM St Vital Venom 2 Hang Em High 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Friday Knights 6 Wizards 0 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Bulldogs 8 Fighting Saints 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Blades of Steel 6 Dirty Bird 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Feasant Pluckers 0 E K Leafs 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
11:00 PM Sweat Shack Falcons 2 Milner Ridge Sporadicators 4 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Friday, December 9
6:00 PM Jokers 8 Crush 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
6:00 PM N. K. Army 3 Sorrentos 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Strangers 4 Snipers 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Ness Stars 2 Ambassadors 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Stray Cats 4 Ice Dawgs 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Bullets 5 Warren's Corner 8 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Warriors 2 The Wayners 5 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM 402 Bears 4 Mighty Drunks 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Young Gunz 4 Generators 8 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, December 10
12:30 PM Pirates 4 Hawks 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM Soul Stalkers 1 Winnipeg Rifles 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:00 PM Bulls Hockey 1 Fighting Saints 0 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Ness Stars 2 Bulldogs 1 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Shockers 0 North End Hockey Club 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Kern Hill Wings 1 St Vital Venom 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM South End Storm 10 Winnipeg Dynamo 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Lucky Punch 3 Blitzkrieg Hockey 5 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Olympians 6 Pro-Connexion 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM EMO 7 Warriors 9 Varsity View (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Chicken Hawks 2 Dirty Bird 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, December 11
2:30 PM Komets 1 Berrydale Auto Centre 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Crush 0 Fighting Catfish 1 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Bullets 8 Stray Cats 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Woody's 7 Fulltards 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Hooded Fang 5 Carvemeisters 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Blitzkrieg Hockey 4 Oakbank Dynamo 2 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:45 PM Milner Ridge Sporadicators 4 For Serious 4 St. Adolphe Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Ice Caps 3 Titans 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM N. K. Army 4 3CP1 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Alouettes 4 South End Storm 6 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM St Vital Venom 0 North End Hockey Club 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Three Nations Stars 14 North End Knives 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Blades of Steel 4 Young Gunz 10 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Pirates 3 Mighty Drunks 9 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)