Winter 2003 - 2004 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule for
Sunday, February 1, 2004 to Sunday, February 29, 2004

[<<Previous] [Monthly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, February 2
9:30 PM Transcona Rookies 2 Ice Caps 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM South End Storm 7 402 Bears 5 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Grinders 3 Warriors 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, February 3
8:30 PM Silver Bullets 3 Raiders 7 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Carvemeisters 5 Panthers 4 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Stray Cats 4 E.K. Leafs 2 Gateway (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Wednesday, February 4
8:15 PM Bears 1 Java 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:45 PM Ness Stars 4 St. Vitalcoholics 4 Vimy (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Legends 5 Soggy Bottom Boys 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM 596ers 5 Club St. B. Olympians 8 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Phantoms 7 Warman Mapleleafs 9 Silverstone (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Thursday, February 5
6:15 PM Warren's Corner 1 Club St. B. Renegades 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM E.K. Leafs 1 Alley Cats 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Wizards 6 Winnipeg Rifles 5 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Brahma Bulls 1 Phantom Flyers 2 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Friday, February 6
6:00 PM Chicken Hawks 2 Sorrentos 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:45 PM Soggy Bottom Boys 0 Warren's Corner 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:15 PM River City Jets 5 Ambassadors 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:30 PM Winnipeg Dynamo 8 Falcons 7 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:45 PM Grinders 2 Coyotees 3 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM AMC Bears 4 Transcona Rookies 10 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Icedawgs 7 Horsemen 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM W.S.G. Stars 1 Sweaty Johnsons 0 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Pyramid Audio 5 Generators 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM 596ers 5 Panthers 10 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Saturday, February 7
2:30 PM Raiders 3 Phantom Flyers 7 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
3:45 PM Falcons 6 Coyote Ugly 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
5:30 PM Young Guns II 3 St. Boniface Devils 4 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
5:50 PM Pyramid Audio 2 Fighting Saints 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:45 PM Winnipeg Dynamo 1 W.S.G. Stars 5 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:00 PM Chiefs 4 Steel Dogs 4 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM Rebels 4 Winnipeg Dodge 1 Charles A. Barbour "Grant Park" (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Icedawgs 7 Ness Stars 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Alley Cats 9 Bears 2 St. Vital (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM 402 Bears 4 Bulldogs 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Club St. B. Olympians 3 Snakes 1 Gateway (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Woody's 4 Silver Bullets 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Puckhogs 7 Hang-Em-High 5 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Spiders 6 Chicken Hawks 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Sunday, February 8
2:00 PM Spiders 2 River City Jets 5 River East (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
2:15 PM Raiders 2 Woody's 7 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:15 PM Warriors 4 Stray Cats 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM Club St. B. Renegades 3 Legends 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM Generators 5 Carvemeisters 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM St. Vitalcoholics 3 Puckhogs 6 Ile-Des-Chenes (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Transcona Rookies 7 Grinders 9 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Georges Burgers 0 South End Storm 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Silver Bullets 2 Phantom Flyers 3 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Steel Dogs 1 Rebels 2 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Phantoms 4 Horsemen 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Dirty Russians 10 Young Guns II 7 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Monday, February 9
9:30 PM E.K. Leafs 8 Ice Caps 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Winnipeg Dodge 7 402 Bears 2 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Warriors 11 AMC Bears 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, February 10
8:30 PM Raiders 4 St. Boniface Devils 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Snakes 2 Pyramid Audio 7 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Bears 1 E.K. Leafs 2 Gateway (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Wednesday, February 11
8:15 PM AMC Bears 8 Java 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:30 PM Phantom Flyers 4 Woody's 7 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Panthers 9 596ers 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM W.S.G. Stars 5 Soggy Bottom Boys 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Coyote Ugly 5 Legends 9 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Hang-Em-High 6 Ness Stars 9 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Chiefs 5 Georges Burgers 6 Silverstone (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Thursday, February 12
6:15 PM Falcons 2 Club St. B. Renegades 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:45 PM Fighting Saints 7 Club St. B. Olympians 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Grinders 1 Alley Cats 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Wizards 11 Sorrentos 3 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Sweaty Johnsons 4 Winnipeg Dynamo 0 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Friday, February 13
6:00 PM Bulldogs 2 Chiefs 11 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:45 PM Legends 4 Warren's Corner 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:15 PM Winnipeg Rifles 7 Ambassadors 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Alley Cats 5 Transcona Rookies 2 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Puckhogs 3 Warman Mapleleafs 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Pyramid Audio 3 Generators 4 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Soggy Bottom Boys 5 Club St. B. Renegades 7 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Ice Caps 4 Coyotees 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Saturday, February 14
2:30 PM Horsemen 6 Hang-Em-High 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
3:45 PM W.S.G. Stars 1 Coyote Ugly 0 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
5:45 PM Falcons 1 Winnipeg Dynamo 8 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:45 PM Young Guns II 2 Brahma Bulls 2 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM 402 Bears 0 Georges Burgers 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Carvemeisters 8 Fighting Saints 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Sorrentos 4 Chicken Hawks 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Sunday, February 15
2:45 PM Snakes 4 596ers 3 Vimy (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
4:30 PM Legends 7 Sweaty Johnsons 2 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
5:00 PM Ambassadors 5 Spiders 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:15 PM Alley Cats 5 Stray Cats 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM Club St. B. Olympians 1 Carvemeisters 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Phantoms 0 Puckhogs 1 Ile-Des-Chenes (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:15 PM Winnipeg Rifles 5 River City Jets 3 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Bears 10 Grinders 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Chiefs 5 South End Storm 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM 402 Bears 1 Rebels 3 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Ness Stars 2 Icedawgs 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Winnipeg Dodge 3 Georges Burgers 1 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Silver Bullets 12 Young Guns II 2 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Monday, February 16
8:30 PM Woody's 6 Dirty Russians 1 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Sweaty Johnsons 9 Coyote Ugly 2 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Phantom Flyers 3 St. Boniface Devils 3 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Warren's Corner 8 Winnipeg Dynamo 7 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Winnipeg Dodge 3 Steel Dogs 6 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Coyotees 2 Warriors 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, February 17
8:30 PM Raiders 7 Woody's 9 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM W.S.G. Stars 4 Falcons 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Ness Stars 1 Phantoms 0 Gateway (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Wednesday, February 18
8:15 PM Java 4 Transcona Rookies 0 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:30 PM Brahma Bulls 3 Dirty Russians 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Falcons 6 Soggy Bottom Boys 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM St. Vitalcoholics 6 Hang-Em-High 7 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Sweaty Johnsons 5 W.S.G. Stars 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM E.K. Leafs 4 AMC Bears 8 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Icedawgs 5 Warman Mapleleafs 3 Silverstone (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Thursday, February 19
6:15 PM Legends 6 Club St. B. Renegades 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Winnipeg Dynamo 4 Coyote Ugly 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Wizards 8 Ambassadors 3 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Friday, February 20
6:00 PM 402 Bears 3 Steel Dogs 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:45 PM St. Boniface Devils 6 Dirty Russians 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:15 PM Sorrentos 0 Ambassadors 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Ice Caps 2 Transcona Rookies 4 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM St. Vitalcoholics 3 Icedawgs 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Coyotees 1 AMC Bears 0 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Warren's Corner 6 Sweaty Johnsons 4 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM 596ers 3 Generators 10 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Soggy Bottom Boys 0 Legends 4 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Saturday, February 21
2:30 PM Young Guns II 4 Woody's 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
3:45 PM Club St. B. Renegades 6 Coyote Ugly 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
5:45 PM Panthers 2 Pyramid Audio 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:00 PM Warren's Corner 3 W.S.G. Stars 5 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM Bulldogs 3 Winnipeg Dodge 3 Charles A. Barbour "Grant Park" (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:45 PM Raiders 6 Phantom Flyers 8 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Ness Stars 2 Horsemen 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Java 3 E.K. Leafs 4 Varsity View (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:15 PM Rebels 6 Chiefs 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Transcona Rookies 3 Bears 4 St. Vital (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Warman Mapleleafs 3 Phantoms 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Snakes 5 Fighting Saints 6 Gateway (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Wizards 7 River City Jets 0 Varsity View (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM St. Boniface Devils 3 Silver Bullets 6 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Winnipeg Rifles 5 Chicken Hawks 3 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Sunday, February 22
6:15 PM Stray Cats 7 AMC Bears 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:15 PM Club St. B. Olympians 11 596ers 4 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM Pyramid Audio 5 Carvemeisters 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM Wizards 2 Spiders 3 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Hang-Em-High 5 Puckhogs 5 Ile-Des-Chenes (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Sorrentos 3 Winnipeg Rifles 3 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:45 PM Club St. B. Renegades 9 Falcons 5 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Coyotees 5 Grinders 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Bulldogs 6 Chiefs 9 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Warriors 3 Alley Cats 7 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Georges Burgers 2 Rebels 2 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Ness Stars 4 St. Vitalcoholics 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Young Guns II 3 Phantom Flyers 4 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Monday, February 23
7:15 PM South End Storm 4 Bulldogs 5 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:30 PM Legends 6 Winnipeg Dynamo 2 Jonathan Toews Ctr. (Dakota) North (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Woody's 2 St. Boniface Devils 4 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Grinders 1 Ice Caps 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Chiefs 5 402 Bears 4 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Horsemen 3 Phantoms 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, February 24
8:30 PM Silver Bullets 4 Raiders 7 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Brahma Bulls 5 Phantom Flyers 1 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:15 PM Transcona Rookies 2 E.K. Leafs 10 Gateway (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Wednesday, February 25
7:30 PM Carvemeisters 1 Fighting Saints 1 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:15 PM Warriors 7 Java 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:45 PM Generators 3 Club St. B. Olympians 1 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
9:30 PM Soggy Bottom Boys 1 Coyote Ugly 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
9:45 PM Ambassadors 4 River City Jets 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
9:45 PM Winnipeg Dynamo 3 Falcons 6 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
10:15 PM St. Vitalcoholics 5 Warman Mapleleafs 2 Silverstone (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
Thursday, February 26
6:15 PM W.S.G. Stars 6 Club St. B. Renegades 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
8:00 PM Grinders 3 Alley Cats 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Pyramid Audio 4 Panthers 7 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Chicken Hawks 5 Wizards 3 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Rebels 3 Bulldogs 2 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Friday, February 27
6:00 PM Sorrentos 2 River City Jets 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:45 PM Club St. B. Olympians 7 Panthers 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:15 PM Chicken Hawks 2 Ambassadors 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
8:15 PM Falcons 4 Winnipeg Dynamo 0 Charles A. Barbour "Grant Park" (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
9:00 PM Stray Cats 1 Transcona Rookies 4 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Puckhogs 3 Icedawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Ice Caps 9 Coyotees 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Georges Burgers 2 Steel Dogs 4 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM Carvemeisters 0 Generators 2 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Spiders 10 Winnipeg Rifles 2 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Saturday, February 28
2:30 PM Phantoms 6 Hang-Em-High 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
3:00 PM River City Jets 5 Winnipeg Rifles 2 Jonathan Toews Ctr. (Dakota) North (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
3:45 PM Java 4 Alley Cats 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
5:45 PM Club St. B. Olympians 0 Pyramid Audio 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:15 PM Woody's 5 Brahma Bulls 1 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM 402 Bears 3 Winnipeg Dodge 3 Charles A. Barbour "Grant Park" (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Warman Mapleleafs 2 Ness Stars 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:00 PM Coyotees 3 Bears 0 St. Vital (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Rebels 4 South End Storm 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Generators 4 Snakes 3 Gateway (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:30 PM St. Boniface Devils 2 Silver Bullets 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Dirty Russians 3 Young Guns II 6 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
Sunday, February 29
3:45 PM Club St. B. Renegades 0 W.S.G. Stars 1 Charles A. Barbour "Grant Park" (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
4:45 PM Hang-Em-High 6 Warman Mapleleafs 4 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
6:15 PM Panthers 1 Snakes 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
7:30 PM 596ers 5 Carvemeisters 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
8:00 PM Horsemen 2 Puckhogs 2 Ile-Des-Chenes (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Java 8 Grinders 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:15 PM Steel Dogs 5 South End Storm 1 East End #2 (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Rebels 3 Young Guns II 2 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
9:45 PM Brahma Bulls 6 Phantom Flyers 3 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
10:00 PM Georges Burgers 3 Bulldogs 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)