Winter 2003 - 2004 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule for
Monday, March 1, 2004 to Wednesday, March 31, 2004

[<<Previous] [Monthly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, March 1
[7:15 PM] Brahma Bulls 3 St. Boniface Devils 6 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:30 PM] Phantoms 10 Horsemen 1 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
[8:30 PM] Coyote Ugly 7 Soggy Bottom Boys 4 Jonathan Toews Ctr. (Dakota) North (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, March 2
[8:30 PM] Sweaty Johnsons 4 Warren's Corner 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:30 PM] Winnipeg Rifles 0 Chicken Hawks 4 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
[8:45 PM] Pyramid Audio 6 Generators 4 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
Wednesday, March 3
[8:15 PM] Grinders 2 Java 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
[8:30 PM] Dirty Russians 9 Young Guns II 6 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
[9:15 PM] AMC Bears 2 Bears 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
[9:45 PM] Panthers 4 Club St. B. Olympians 6 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[10:15 PM] St. Vitalcoholics 5 Phantoms 2 Silverstone (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
Thursday, March 4
[7:30 PM] Sorrentos 1 Wizards 6 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Winnipeg Dodge 0 Rebels 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Georges Burgers 1 Bulldogs 2 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Friday, March 5
[6:00 PM] Wizards 2 Sorrentos 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[6:45 PM] Warren's Corner 5 Sweaty Johnsons 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:15 PM] River City Jets 6 Ambassadors 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Chicken Hawks 1 Winnipeg Rifles 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
[8:30 PM] St. Vitalcoholics 4 Hang-Em-High 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
[9:15 PM] St. Boniface Devils 6 Silver Bullets 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Regular Season
[9:45 PM] Panthers 8 Fighting Saints 5 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Saturday, March 6
[2:30 PM] Icedawgs 2 Hang-Em-High 8 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Playoffs
[3:45 PM] Transcona Rookies 4 Ice Caps 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[5:15 PM] Bulldogs 4 Georges Burgers 2 Eric Coy (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[5:45 PM] Puckhogs 6 Phantoms 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[6:15 PM] South End Storm 4 Chiefs 5 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:30 PM] Rebels 3 Winnipeg Dodge 3 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Horsemen 1 Ness Stars 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Raiders 4 Phantom Flyers 6 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] 402 Bears 0 Steel Dogs 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Sunday, March 7
[8:00 PM] Phantoms 0 Puckhogs 1 Ile-Des-Chenes (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Java 5 Grinders 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[10:00 PM] Young Guns II 2 Woody's 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[10:00 PM] Fighting Saints 3 Panthers 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Monday, March 8
[8:45 PM] Coyote Ugly 2 Legends 1 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[10:00 PM] Silver Bullets 3 St. Boniface Devils 0 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, March 9
[10:15 PM] Coyotees 3 E.K. Leafs 6 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Wednesday, March 10
[8:30 PM] Grinders 2 Java 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] E.K. Leafs 4 Coyotees 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:30 PM] Ice Caps 2 Transcona Rookies 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Generators 9 Club St. B. Olympians 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Ness Stars 5 Horsemen 2 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Thursday, March 11
[6:15 PM] Winnipeg Rifles 4 Chicken Hawks 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:15 PM] Snakes 3 Carvemeisters 1 Wpg. Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:30 PM] St. Boniface Devils 3 Silver Bullets 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Bears 6 AMC Bears 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Sorrentos 3 Wizards 8 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Friday, March 12
[6:45 PM] Phantom Flyers 5 Raiders 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[6:45 PM] Panthers 3 Fighting Saints 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:15 PM] Steel Dogs 9 402 Bears 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:15 PM] River City Jets 4 Ambassadors 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Woody's 1 Young Guns II 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Hang-Em-High 4 Icedawgs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Legends 3 Coyote Ugly 2 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Saturday, March 13
[2:30 PM] Icedawgs 2 Hang-Em-High 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[3:45 PM] Transcona Rookies 1 Ice Caps 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[4:45 PM] Chiefs 3 South End Storm 0 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Winnipeg Dodge 1 Rebels 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Sunday, March 14
[4:45 PM] Warman Mapleleafs 4 St. Vitalcoholics 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[6:15 PM] Java 3 Stray Cats 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:30 PM] Club St. B. Olympians 4 Generators 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Carvemeisters 2 Snakes 4 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Monday, March 15
[8:15 PM] St. Vitalcoholics 10 Warman Mapleleafs 1 Varsity View (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Coyote Ugly 2 Legends 7 Charles A. Barbour "Grant Park" (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Dirty Russians 1 Brahma Bulls 5 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:30 PM] Ice Caps 0 Alley Cats 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, March 16
[8:30 PM] Brahma Bulls 4 Dirty Russians 2 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Ambassadors 6 River City Jets 4 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Wednesday, March 17
[8:30 PM] Stray Cats 1 Java 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Rebels 3 Steel Dogs 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:30 PM] Chiefs 2 Bulldogs 4 Varsity View (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Fighting Saints 1 Panthers 5 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Thursday, March 18
[6:45 PM] Steel Dogs 2 Rebels 7 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:30 PM] Young Guns II 3 Woody's 8 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Falcons 12 Warren's Corner 1 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Winnipeg Rifles 6 Spiders 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Alley Cats 5 Ice Caps 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Ambassadors 1 Wizards 4 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Friday, March 19
[6:45 PM] Warren's Corner 3 Falcons 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:15 PM] Wizards 4 Ambassadors 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] W.S.G. Stars 0 Legends 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:30 PM] Generators 2 Pyramid Audio 4 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Silver Bullets 1 Brahma Bulls 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Saturday, March 20
[2:30 PM] Hang-Em-High 1 St. Vitalcoholics 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[5:45 PM] Pyramid Audio 3 Generators 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[6:00 PM] Phantom Flyers 2 Woody's 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Puckhogs 4 Ness Stars 0 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Sunday, March 21
[4:45 PM] Falcons 3 Warren's Corner 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Ness Stars 3 Puckhogs 4 Ile-Des-Chenes (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Spiders 3 Winnipeg Rifles 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Legends 4 W.S.G. Stars 2 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Monday, March 22
[8:45 PM] Woody's 3 Phantom Flyers 2 River Heights (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:00 PM] St. Vitalcoholics 2 Hang-Em-High 3 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Bulldogs 1 Chiefs 4 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[10:00 PM] Brahma Bulls 4 Silver Bullets 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, March 23
[8:00 PM] Java 1 Alley Cats 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Bears 4 E.K. Leafs 0 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Wednesday, March 24
[8:00 PM] E.K. Leafs 4 Bears 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:30 PM] Alley Cats 3 Java 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Hang-Em-High 3 St. Vitalcoholics 2 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Winnipeg Rifles 1 Spiders 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:45 PM] Panthers 4 Snakes 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Thursday, March 25
[7:15 PM] Snakes 5 Panthers 3 Charles A. Barbour "Grant Park" (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[7:30 PM] Brahma Bulls 5 Woody's 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Spiders 4 Wizards 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Friday, March 26
[8:00 PM] Warren's Corner 6 Legends 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[9:15 PM] Chiefs 2 Bulldogs 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Saturday, March 27
[2:30 PM] Puckhogs 5 Hang-Em-High 1 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[3:45 PM] Bulldogs 3 Rebels 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[5:45 PM] Panthers 6 Snakes 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[6:45 PM] Wizards 4 Spiders 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Woody's 4 Brahma Bulls 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Sunday, March 28
[6:15 PM] Java 5 Alley Cats 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Hang-Em-High 5 Puckhogs 2 Ile-Des-Chenes (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Bears 1 E.K. Leafs 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Legends 1 Warren's Corner 4 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Monday, March 29
[7:30 PM] Panthers 4 Pyramid Audio 1 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Rebels 10 Bulldogs 4 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Tuesday, March 30
[7:30 PM] Wizards 3 Spiders 2 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:00 PM] Hang-Em-High 4 Puckhogs 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:30 PM] Alley Cats 4 Java 1 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
[8:45 PM] Warren's Corner 6 Legends 3 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)
Wednesday, March 31
[8:45 PM] Brahma Bulls 4 Woody's 3 Southdale East (View Score)
(Game Sheet) (Goals-exp)