Winter 2013 - 2014 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 44 in 2013
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, October 28
8:15 PM Swag City Knives 2 Peter Northstars 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Lions 4 Mighty Drunks 3 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Donkey Punch 6 Rangers 5 Maples Rec Centre (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Woody's 6 Missing Link 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Barley Kings 4 402 Bears 2 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, October 29
8:00 PM Snipers 2 Barley Kings 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Thunderclaps 2 Soul Stalkers 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Mid Canada Flyers 2 Bears 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Hot Wings 2 Friday Knights 4 Maples Rec Centre (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Blitzkrieg Hockey 5 Lucky Punch 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Berrydale Auto Centre 4 Hawks 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Pirates 0 Hockey Mafia 6 Glenwood C.C. (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, October 30
7:45 PM St Vital Venom 2 North End Hockey Club 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Thunderclaps 2 Garage Masters Ducks 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Donkey Punch 6 Soggy Bottom Boys 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Jokers 0 N. K. Army 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM E K Leafs 5 Swag City Knives 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, October 31
8:00 PM Ice Dawgs 5 Milner Ridge Sporadicators 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Blitzkrieg Hockey 1 Bullets 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Chicken Hawks 1 Wizards 7 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM South End Storm 3 Winnipeg Rifles 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Peter Northstars 7 E K Leafs 3 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, November 1
6:00 PM Ambassadors 3 Mid Canada Flyers 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Carvemeisters 12 Warren's Corner 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Mighty Drunks 2 Komets 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Woody's 5 N. K. Army 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM The Wayners 4 Three Nations Stars 9 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Dirty Bird 4 Chicken Hawks 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bullets 2 Generators 6 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Friday Knights 5 The Strangers 3 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, November 2
12:30 PM Sunnyvale Trailer Park 7 Hawks 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM North End Hockey Club 3 Hang Em High 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:00 PM Pirates 0 Berrydale Auto Centre 10 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
4:45 PM Oakbank Dynamo 5 Riverdogs 7 St. Adolphe Arena (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM 402 Bears 8 Mighty Drunks 1 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Thunderclaps 7 St Vital Venom 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Ice Dawgs 5 Hot Wings 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Generators 6 Blitzkrieg Hockey 3 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Rangers 2 Winnipeg Dynamo 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Bulls Hockey 3 Silver Bullets 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Falcons 4 Warriors 11 Varsity View (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM EMO 6 The Strangers 4 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Missing Link 3 Jokers 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, November 3
2:30 PM Lions 7 Fighting Saints 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Jokers 8 Winnipeg Dynamo 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:30 PM Komets 5 Snipers 1 Lorette Community Arena (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Wizards 11 Dirty Bird 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Carvemeisters 4 Oakbank Dynamo 8 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Soul Stalkers 3 Woody's 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM 3CP1 9 South End Storm 9 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM St Vital Venom 4 Donkey Punch 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Jagr Bombs 4 Bullets 6 Keith Bodley (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Swag City Knives 7 Falcons 4 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)