Winter 2007 - 2008 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 50 in 2007
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, December 10
7:45 PM Transcona Grinders 6 Cougar Bait 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
7:50 PM Winnipeg Devils 6 Center Mass 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Transcona Rookies 1 Ice Caps 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Berrydale Certigard 9 Eastside Hockey 10 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Sorrentos 1 Woodies 6 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Falcons 4 Alley Cats 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Soggy Bottom Boys 7 Spiders 3 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Hang em High 4 Shockers 2 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Rangers 2 Chicken Hawks 9 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hawks 1 402 Bears 7 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Road Warriors 2 Pirates 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM The Bulls 4 Team 420 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Java 5 Three Nations Stars 3 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, December 11
8:30 PM 402 Bears 8 Barley Kings 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Warren's Corner 6 Renegades 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Sh*tHawks 10 AMC Bears 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Soul Stalkers 2 Olympians 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM North End Hockey Club 4 Native Canadians 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Fort Rouge H. C. 5 Kern Hill Wings 3 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Pyramid Audio Blues 7 Silver Bullets 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, December 12
7:50 PM Nordiques 0 Java 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Three Nations Stars 9 II Nations 7 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Sorrentos 1 Soul Stalkers 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Transcona Grinders 9 Winnipeg Dynamo 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bulldogs 3 Rangers 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Stray Cats 1 Soggy Bottom Boys 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Yellow Dogs 0 Steelers 1 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Lucky Punch 2 Never Again Hockey Team 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Young Guns II 3 Woodies 6 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, December 13
8:00 PM Winnipeg Devils 6 The Bulls 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Ness Stars 6 N.K. Army 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Cougar Bait 6 Winnipeg Dynamo 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Venom 4 Wizards 6 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Chicken Hawks 6 Fighting Saints 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Milner Ridge Sporadicators 3 Bullets 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM 402 Bears 14 Pirates 0 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ice Caps 5 E K Leafs 1 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
Friday, December 14
6:00 PM Woody's 2 Sorrentos 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM AMC Bears 4 Warren's Corner 10 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Barley Kings 6 Ambassadors 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Spiders 2 Ice Dawgs 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM E K Leafs 2 Transcona Rookies 7 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Sh*tHawks 4 Transcona Grinders 4 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Carvemeisters 3 Chiefs 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Rangers 4 Generators 8 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, December 15
12:30 PM South End Storm 1 Hawks 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Olympians 0 Hang em High 1 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:15 PM Alley Cats 3 II Nations 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Stray Cats 6 North End Hockey Club 3 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Choir Boys 3 Venom 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:30 PM Fighting Saints 3 Yellow Dogs 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Renegades 2 West Side Warriors 3 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Ness Stars 17 Road Warriors 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Ambassadors 3 N.K. Army 5 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Sorrentos 3 Young Guns II 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Southeast Arrows 0 Winnipeg Devils 8 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Ice Caps 3 Falcons 3 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Steelers 0 Silver Bullets 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Center Mass 0 The Bulls 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, December 16
6:15 PM Bullets 4 Stray Cats 10 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Hang em High 5 Carvemeisters 1 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Fort Rouge H. C. 4 Spiders 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Warren's Corner 7 Winnipeg Dynamo 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Transcona Rookies 4 Nordiques 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Generators 5 Pyramid Audio Blues 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Pirates 2 South End Storm 4 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM North End Hockey Club 1 Jet Hawks 3 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:50 PM Winnipeg Rifles 2 Southeast Arrows 6 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Shockers 3 Woody's 4 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM 402 Bears 4 Berrydale Certigard 2 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Eastside Hockey 1 Ness Stars 2 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Team 420 7 Choir Boys 2 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)