Winter 2008 - 2009 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 43 in 2008
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, October 20
8:15 PM Java 5 Ice Caps 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Silver Bullets 1 Fighting Saints 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Money Shots 3 Nor-Villa Hooligans 5 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Milner Ridge Sporadicators 2 Bears 1 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Barley Kings 12 Manthers 3 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM North End Knives 2 Shockers 11 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ness Stars 3 402 Bears 6 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Sh*t Hawks 6 Cougar Bait 6 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Bulls Hockey 4 Hang Em High 3 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Pirates 2 Road Warriors 6 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, October 21
8:30 PM Woody's 3 Barley Kings 0 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM N.K. Army 3 Olympians 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Icedawgs 2 Native Canadians 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Carvemeisters 1 Kern Hill Wings 2 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Hawks 3 Lagers Hockey 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, October 22
8:15 PM Kern Hill Wings 4 Soul Stalkers 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Java 10 Money Shots 0 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Ambassadors 3 Rangers 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Soggy Bottom Boys 4 Renegades 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Generators 6 Steelers 5 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM North End Hockey Club 0 Dandy Lions 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Young Guns II 10 Woodies 9 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, October 23
8:00 PM Dandy Lions 6 Milner Ridge Sporadicators 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Transcona Rookies 1 Sh*t Hawks 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Fighting Saints 5 Wizards 2 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Stray Cats 5 Bullets 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ice Caps 3 E K Leafs 7 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, October 24
6:00 PM Road Warriors 3 Sorrentos 9 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Native Canadians 6 Warren's Corner 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM North End Knives 6 Ambassadors 13 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Manthers 7 Bulldogs 2 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Icedawgs 7 Bears 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Cougar Bait 5 Transcona Rookies 3 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Fort Rouge H. C. 5 Chicken Hawks 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM The Red Army 8 Transcona Grinders 4 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Jokers HC 11 Generators 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, October 25
12:30 PM Eastside Hockey Club 8 Hawks 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
1:45 PM Winnipeg Dynamo 1 Generators 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Shockers 2 Hang Em High 0 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM Pyramid Audio Blues 5 Fighting Saints 7 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Spiders 2 North End Hockey Club 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Team 420 2 Ness Stars 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Venom 7 Winnipeg Rifles 3 Gateway Blue (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM 402 Bears 2 Bulldogs 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Pirates 1 N.K. Army 10 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM West Side Warriors 2 Falcons 5 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Wizards 3 Silver Bullets 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Steelers 0 Fort Rouge H. C. 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, October 26
6:00 PM Transcona Grinders 5 EMO 9 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Soggy Bottom Boys 2 Stray Cats 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Ness Stars 3 Woody's 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Bears 4 Spiders 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Bulls Hockey 1 Carvemeisters 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Java 8 The Red Army 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Winnipeg Devils 4 Pyramid Audio Blues 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Lagers Hockey 8 South End Storm 4 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dirty South 3 Jet Hawks 7 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:50 PM Cougar Bait 1 West Side Warriors 8 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Manthers 3 Young Guns II 7 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Olympians 4 Berrydale Certigard 3 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Lucky Punch 2 Jokers HC 5 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Venom 5 Donkey Punch 2 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)