Winter 2008 - 2009 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 50 in 2008
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, December 8
8:15 PM The Red Army 4 Ice Caps 9 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM N.K. Army 0 Pirates 1 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Young Guns II 6 Team 420 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Money Shots 0 Nor-Villa Hooligans 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Milner Ridge Sporadicators 3 Bears 12 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Generators 1 Lucky Punch 1 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Venom 4 Winnipeg Dynamo 2 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Soul Stalkers 1 Shockers 4 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ness Stars 3 402 Bears 5 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Transcona Rookies 6 Cougar Bait 2 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Olympians 1 Bulls Hockey 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM South End Storm 4 Road Warriors 6 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, December 9
8:30 PM Sorrentos 5 Barley Kings 2 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Transcona Grinders 4 West Side Warriors 13 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Manthers 0 North End Knives 7 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Hang Em High 6 Olympians 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Warren's Corner 2 Native Canadians 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Pyramid Audio Blues 5 Kern Hill Wings 8 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Berrydale Certigard 2 Bulldogs 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, December 10
8:15 PM Rangers 5 Soul Stalkers 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Team 420 9 Lagers Hockey 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM EMO 3 Java 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Bulls Hockey 8 Winnipeg Rifles 0 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Falcons 3 Soggy Bottom Boys 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Silver Bullets 9 Winnipeg Devils 1 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Dirty South 7 Steelers 5 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Spiders 13 Dandy Lions 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Pirates 1 Woodies 10 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, December 11
8:00 PM Icedawgs 3 Milner Ridge Sporadicators 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Soggy Bottom Boys 7 Bullets 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Fighting Saints 2 Wizards 5 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM North End Hockey Club 5 Renegades 2 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Lagers Hockey 7 Eastside Hockey Club 7 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Sh*t Hawks 4 E K Leafs 8 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, December 12
6:00 PM Young Guns II 1 Sorrentos 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Dandy Lions 3 Warren's Corner 9 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Hang Em High 2 Ambassadors 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Native Canadians 7 Icedawgs 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Transcona Grinders 3 Transcona Rookies 8 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Fort Rouge H. C. 4 Chicken Hawks 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM 402 Bears 7 Woody's 11 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM E K Leafs 9 Money Shots 3 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Jokers HC 3 Generators 5 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, December 13
12:30 PM Pirates 2 Hawks 8 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Stray Cats 6 The Red Army 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM Donkey Punch 7 Fighting Saints 1 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Bears 2 North End Hockey Club 7 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Winnipeg Devils 2 Venom 8 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Barley Kings 3 Ness Stars 11 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:30 PM Carvemeisters 1 Rangers 0 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Road Warriors 1 North End Knives 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Transcona Rookies 5 Falcons 8 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Pyramid Audio Blues 9 Silver Bullets 3 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Jokers HC 5 Fort Rouge H. C. 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, December 14
6:00 PM E K Leafs 6 EMO 6 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM West Side Warriors 0 Stray Cats 3 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Manthers 1 Bulldogs 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Renegades 6 Spiders 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Shockers 2 Carvemeisters 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Team 420 3 Woody's 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Winnipeg Dynamo 2 Pyramid Audio Blues 4 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Woodies 3 South End Storm 2 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Steelers 3 Jet Hawks 10 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Ness Stars 10 Young Guns II 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM N.K. Army 3 Berrydale Certigard 3 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Chicken Hawks 3 Generators 5 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Winnipeg Devils 4 Donkey Punch 6 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)