Winter 2008 - 2009 Season
[Schedule]  [Standings]  [Playoffs]  [Enter Scores]  [Teams]  [Locations]   
Schedule
for Week 2 in 2009
[<<Previous] [Weekly List] [Next>>]
Time Visitor Score Home Score Arena Actions
Regular Season
Monday, January 5
8:15 PM Money Shots 0 Ice Caps 1 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM South End Storm 7 Pirates 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Dandy Lions 4 Dirty Bird 6 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM E K Leafs 3 Nor-Villa Hooligans 4 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dirty South 0 Bears 0 Oak Bluff Rec Ctr (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Young Guns II 8 Winnipeg Dynamo 6 River Heights (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Olympians 2 Shockers 4 Wpg. Winter Club (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Devils 9 402 Bears 5 Civic Centre (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bullets 4 Cougar Bait 1 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Bulldogs 2 North End Knives 5 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Ness Stars 3 Bulls Hockey 6 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Manthers 2 Road Warriors 4 Terry Sawchuk (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
Tuesday, January 6
8:30 PM Eastside Hockey Club 6 Barley Kings 7 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Generators 11 Silver Bullets 3 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Winnipeg Rifles 6 Olympians 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Spiders 5 Native Canadians 7 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Venom 3 Kern Hill Wings 7 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Team 420 4 Lagers Hockey 4 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
Wednesday, January 7
6:40 PM Team 420 7 Eastside Hockey Club 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM Ness Stars 4 Soul Stalkers 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Nor-Villa Hooligans 3 Java 9 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM N.K. Army 9 Pirates 1 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Shockers 5 Rangers 1 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Renegades 5 Soggy Bottom Boys 6 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Chicken Hawks 2 Steelers 4 East St. Paul (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Fort Rouge H. C. 4 Dandy Lions 7 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Berrydale Certigard 1 Woodies 11 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)
Thursday, January 8
7:50 PM 402 Bears 1 Winnipeg Dynamo 5 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Jet Hawks 6 Milner Ridge Sporadicators 3 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:15 PM North End Knives 7 N.K. Army 1 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Cougar Bait 0 Sh*t Hawks 1 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Donkey Punch 7 Wizards 1 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Woody's 7 Winnipeg Devils 4 Wayne Fleming Arena (Max Bell) (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Bullets 1 West Side Warriors 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM The Red Army 8 E K Leafs 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
Friday, January 9
6:00 PM Barley Kings 2 Sorrentos 4 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM North End Hockey Club 5 Warren's Corner 6 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:15 PM Young Guns II 4 Ambassadors 2 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Dirty South 5 Icedawgs 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:00 PM Renegades 8 Transcona Rookies 5 East End # 1 (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Lucky Punch 2 Chicken Hawks 1 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Stray Cats 14 Transcona Grinders 6 Roland Michener (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Berrydale Certigard 8 Manthers 2 West Kildonan (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Dirty Bird 1 Generators 7 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
Saturday, January 10
12:30 PM Eastside Hockey Club 5 Hawks 6 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
2:30 PM Soul Stalkers 2 Hang Em High 5 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
3:45 PM Carvemeisters 3 Fighting Saints 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Road Warriors 3 Bulldogs 1 Billy Mosienko (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:00 PM Wizards 5 Venom 2 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
5:30 PM Spiders 3 North End Hockey Club 5 Old Ex (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
6:45 PM Barley Kings 5 Winnipeg Dynamo 3 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Olympians 3 Ness Stars 6 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
8:00 PM Lagers Hockey 3 Winnipeg Devils 5 Gateway Red (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM North End Knives 13 Pirates 2 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Ice Caps 5 Falcons 2 St. Vital (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Pyramid Audio Blues 10 Silver Bullets 4 Notre Dame (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Jokers HC 7 Fort Rouge H. C. 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
Sunday, January 11
6:00 PM EMO 6 Money Shots 6 Oakbank Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Soggy Bottom Boys 1 West Side Warriors 2 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Bullets 3 Stray Cats 8 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
6:15 PM Woodies 3 North End Knives 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Milner Ridge Sporadicators 6 Spiders 4 Pioneer (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
7:30 PM Bulls Hockey 1 Carvemeisters 5 Sargent Park (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
8:45 PM Team 420 6 Woody's 1 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM Kern Hill Wings 11 Pyramid Audio Blues 5 Bertrand (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:15 PM N.K. Army 2 South End Storm 3 East End #2 (View Score)
(Game Sheet)
9:30 PM Warren's Corner 6 Jet Hawks 4 Maginot (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
9:45 PM Generators 5 Jokers HC 3 Allard Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Eastside Hockey Club 7 Young Guns II 5 Dutton Arena (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Bulldogs 5 Berrydale Certigard 2 Sam Southern (City Arena) (View Score)
(Game Sheet)
10:00 PM Dandy Lions 2 Lucky Punch 7 Southdale East (View Score)
(Game Sheet)
10:15 PM Venom 5 Donkey Punch 8 Silverstone (View Score)
(Game Sheet)